english

O nás

logo-hon-nahled Jsme česká firma, která již od roku 1924 udržuje rodinnou tradici stolařské výroby. Specializujeme se na dřevěná okna a vchodové dveře. Spojením dlouholetých zkušeností a nejmodernějších technologií jsme schopni nabídnout kvalitní a technicky propracované výrobky udělané na míru podle představ našich zákazníků. Snažíme se o to, aby naše okna byla nejen ozdobou vašeho domu, ale aby hlavně co nejdéle plnila svůj účel – udržovat váš domov příjemný a plný světla.

Proč jsou okna HON kvalitní:

  • Moderní stroje a nejnovější technologie foto-firma-chodba2-nahled
  • Kvalitní materiál
  • Vícestupňová povrchová úprava
  • Celoobvodové kování
  • Izolační trojsklo
  • Bohaté zkušenosti, certifikace ISO a státní zkušebny  

Můžete se přesvědčit na vlastní oči – připravili jsme pro vás několik krátkých klipů z naší výroby nebo se můžete přijet podívat rovnou k nám do Vlaštoviček.

Okna HON  = ozdoba Vašeho domu s vysokou užitnou vlastností.

Historie firmy HON - okna, dveře, s.r.o.

Více než  90 let truhlářské tradice

Firma HON byla založena v roce 1924 panem Janem Honem v Raduni u Opavy. V rodinné tradici poté pokračoval jeho syn Jan, který v roce 1977 koupil statek ve Vlaštovičkách a zadaptoval jej pro potřeby stolařské dílny. Podnikat se tehdy nedalo, a tak spolu se syny, kteří se také vyučili dřevem vonícímu řemeslu, provozoval stolařinu coby brigádnické služby pro obyvatelstvo. Po revoluci, v roce 1990 si vyřídil živnost a rok po něm i syn Josef, který po jeho smrti v roce 1996 úspěšnou rodinnou firmu převzal a dnes ji spolu s bratrem Karlem pod názvem HON-okna, dveře, s.r.o. vede dál. A tak již třetí generace Honů vyrábí fortelná česká dřevěná okna.

foto-firma-chodba-nahled foto-firma-cnc-nahled foto-firma-dilna-nahled

Sídlo firmy