english

Další produkty

Další produkty

Vyrábíme balkonové dveře, posuvné stěny, HS portály, skládací dveře, prosklené stěny, fasádní systémy nebo zimní zahrady.

+ Více

Dřevěná okna a dveře HON

Firma HON byla založena v roce 1924 panem Janem Honem v Raduni u Opavy. V rodinné tradici poté pokračoval jeho syn Jan, který v roce 1977 koupil statek ve Vlaštovičkách a zadaptoval jej pro potřeby stolařské dílny. Podnikat se tehdy nedalo, a tak spolu se syny, kteří se také vyučili dřevem vonícímu řemeslu, provozoval stolařinu coby brigádnické služby pro obyvatelstvo. Po revoluci, v roce 1990 si vyřídil živnost a rok po něm i syn Josef, který po jeho smrti v roce 1996 úspěšnou rodinnou firmu převzal a dnes ji spolu s bratrem Karlem pod názvem HON-okna, dveře, s.r.o. vede dál. A tak již třetí generace Honů vyrábí fortelná česká dřevěná okna.

Jsme česká firma, která již od roku 1924 udržuje rodinnou tradici stolařské výroby. Specializujeme se na dřevěná okna a vchodové dveře. Spojením dlouholetých zkušeností a nejmodernějších technologií jsme schopni nabídnout kvalitní a technicky propracované výrobky udělané na míru podle představ našich zákazníků. Snažíme se o to, aby naše dřevěná okna byla nejen ozdobou vašeho domu, ale aby hlavně co nejdéle plnila svůj účel – udržovat váš domov příjemný a plný světla.

Výroba dřevěných oken

  • Při výrobě dřevěných oken používáme moderní stroje a nejnovější technologie
  • Kvalitní materiál
  • Vícestupňová povrchová úprava
  • Celoobvodové kování
  • Izolační trojsklo
  • Bohaté zkušenosti, certifikace státní zkušebny 

Můžete se přijet podívat rovnou k nám do Vlaštoviček nebo navštívit provozovnu některého z našich prodejců.

Dřevěná okna HON = ozdoba Vašeho domu...

foto-firma-chodba2-nahled foto-firma-cnc-nahled foto-firma-dilna-nahled